درباره ما

پارس طبیعت از طبیعت متولد شد، تا راه و روشی نو برای ادای دین به طبیعت این مادر همیشه سخاوتمند جهان باشد. ما در پارس طبیعت ادامه ی راهی را در پیش گرفتیم که سالهاست در گروه صنایع کاغذ پارس بدان باور داریم؛ سبز شدن و سبز ماندن. متخصصان و کارشناسان ما با آگاهی به ارزش گیاه نیشکر، این منبع وسیع و تجدید پذیر کشورمان، بستری برای تولید محصولاتی با ارزش ایجاد کرده اند.
سوگاس فرزند دیگریست از این مجموعه، که نه تنها جایگزین بی همتایی برای ظروف یکبار مصرف، این نیاز انکارناپذیر زندگی دنیای مدرن است، بلکه علم، تکنولوژی و قدرتی است برای ساخت سبزترین ها. چراکه از دل طبیعت آمده و قادر است به طبیعت باز گردد.
سوگاس تحولی است برای سالم و سبز زیستن. تحولی که اهداف آن احترام به طبیعت و محافظت از آن، حفظ سلامت انسان ها، دغدغه ی نسل های بعد، ایجاد اشتغال بومی و رونق تولید ملی است و به ما در پارس طبیعت برای تلاش شبانه روزی در راستای گسترش برند سبزمان، سوگاس، انرژی و انگیزه می دهند. دانش و تجربه نیروی انسانی، ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا ابزاریست قدرتمند در دستان ما برای ترویج این تحول(فرهنگ سالم زیستن)
قاطعانه برآنیم تا با تولید بهترین و سبزترین محصولات پاسخگوی نیاز مردم باشیم. محصولات تجزیه پذیری که دوستدار محیط زیستند و در تولید آنها سلامت انسان ها اولویت بالایی دارد. انسان هایی که اعتماد آنها برای ما و نسل های بعد زندگی بخش است.